1,2 proc. parama

Paskelbta: 2022 27 liepos

Parama lopšeliui-darželiui

Vadovaujantis LR Seimo priimtu Labdaros ir paramos bei Gyventojų pajamų mokesčio įstatymu, Lietuvos gyventojai kasmet iki gegužės 1 d. gali pateikti Mokesčių inspekcijai prašymą, kad jo praeitais metais sumokėto pajamų mokesčio dalis (iki 1,2%) būtų pervesta įmonei ar organizacijai, turinčiai teisę gauti paramą pagal Labdaros ir paramos įstatymą (pvz., lopšeliui-darželiui, kurį lanko Jūsų vaikas).

Prašome  Jus pasinaudoti proga paremti mūsų ikimokyklinio ugdymo įstaigą. Skirdami labdarą lopšeliui-darželiui, nesumažinsite savo šeimos biudžeto, nes lėšos būtų išskaičiuotos iš praeitais metais valstybei Jūsų jau sumokėto pajamų mokesčio ir pervestos į lopšelio-darželio sąskaitą. Gauti pinigai galėtų būti panaudoti patalpų remontui, vaikų baldų, kompiuterių, knygų pirkimui, papildomos ugdytinių veiklos organizavimui ir kt. Jūs gautumėte išsamią informaciją apie labdaros ir paramos lėšų panaudojimą.

Kaip Jūs galėtumėte tai padaryti?

Paskirti savo GPM dalį galite iki gegužės 2 dienos. Paramos prašymai Valstybinei mokesčių inspekcijai pateikiami tik elektroniniu būdu per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS).
Ši parama Jums nieko nekainuos todėl, kad deklaruodami pajamas kasmet paramai galite skirti dalį jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. Patys savanoriškai paskirdami paramą būsite tikri, kad ji pasieks jums priimtinus paramos gavėjus.

INSTRUKCIJA, KAIP SKIRTI 1,2 PROC. PARAMĄ

Skirti 1,2 proc. paramą paprasta, tam reikia atlikti kelis žingsnius.
1.
Prisijunkite prie Elektroninio deklaravimo sistemos (EDS) – spauskite ČIA.
2.
Viršutiniame horizontaliame meniu spauskite „Deklaravimas“, tuomet meniu kairėje – „Pildyti formą“, pasirinkite „Prašymas skirti paramą“.