1,2 proc. parama

Paskelbta: 2021 17 kovo

Parama lopšeliui-darželiui

Vadovaujantis LR Seimo priimtu Labdaros ir paramos bei Gyventojų pajamų mokesčio įstatymu, Lietuvos gyventojai kasmet iki gegužės 1 d. gali pateikti Mokesčių inspekcijai prašymą, kad jo praeitais metais sumokėto pajamų mokesčio dalis (iki 1,2%) būtų pervesta įmonei ar organizacijai, turinčiai teisę gauti paramą pagal Labdaros ir paramos įstatymą (pvz., lopšeliui-darželiui, kurį lanko Jūsų vaikas).

Prašome  Jus pasinaudoti proga paremti mūsų ikimokyklinio ugdymo įstaigą. Skirdami labdarą lopšeliui-darželiui, nesumažinsite savo šeimos biudžeto, nes lėšos būtų išskaičiuotos iš praeitais metais valstybei Jūsų jau sumokėto pajamų mokesčio ir pervestos į lopšelio-darželio sąskaitą. Gauti pinigai galėtų būti panaudoti patalpų remontui, vaikų baldų, kompiuterių, knygų pirkimui, papildomos ugdytinių veiklos organizavimui ir kt. Jūs gautumėte išsamią informaciją apie labdaros ir paramos lėšų panaudojimą.

Kaip Jūs galėtumėte tai padaryti?

Prašymo formą galite pateikti iki 2021 m. gegužės 3 d. (nes 1 – 2 d. – nedarbo dienos). Greičiausiai ir patogiausiai prašymą FR0512 galite pateikti elektroniniu būdu per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS)Prašymą taip pat galite siųsti paštu (išskyrus elektroninį paštą) į VMI prie FM Mokestinių prievolių departamento Dokumentų tvarkymo ir archyvavimo skyrių adresu: Neravų g. 8, 66257 Druskininkai.

Fondo sąskaitos numeris ir bankas. Rekvizitai:

Rekvizitai prašymams dėl 1,2%

Paramos gavėjas Šiaulių r. Meškuičių lopšelis-darželis
Įstaigos kodas 190084586
Adresas Stoties g. 1, Meškuičiai, Šiaulių raj.
Banko sąskaita LT804010044200878822
Bankas AB DNB bankas