Festivaliai

Paskelbta: 2024 7 kovo

TRIKREPŠIO FESTIVALIS 2024
2024-03-07

Kovo 7 d. lopšelyje-darželyje širmuliavo krepšinio aistros – vyko Trikrepšio festivalis. Vaikai mokėsi krepšinio elementų, rungtyniavo estafečių varžybose, išbandė savo taiklumą mėtydami kamuolius ir balionus į krepšį, žaidė trikrepšį. Liejosi emocijos. Visas savo pergales vaikai paskyrė savo Tėvynei Lietuvai!


Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Regina Savickienė

 

FESTIVALIS „DAINUOJU SU … 2“
2024-02-23
Vasario 22 dieną lopšelio-darželio dainininkės Izabelė ir jos mokytoja Erika dalyvavo Žemaitijos regiono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų dainų festivalyje „Dainuoju su… 2“. Iš viso festivalyje dalyvavo 16 kolektyvų. Vaikai dainavo su močiutėmis, tėčiais, mamomis, sesėmis, mokytojomis.
Mūsų duetas atliko A. Mamontovo dainą ,,Baltoji varnelė”, joms pasirengti padėjo meninio ugdymo mokytoja Valerija Berteškienė. Ir Izabelė, ir Erika džiaugėsi gražiu ir jaukiu renginiu, nuoširdžiu ir šiltu priėmimu. Šaunuolės, džiaugiamės kartu visi !

Direktorė S. Užkuraitienė

TRIKREPŠIO FESTIVALIS
2023-03-07

Darželinukai dalyvavo respublikiniame ikimokyklinių įstaigų Trikrepšio festivalyje, skirtame Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Festivalio tikslas: perteikti vaikams pergalės už Lietuvą dvasią „kovojant“ trikrepšio aikštelėse, suburti Lietuvos ikimokyklinių įstaigų bendruomenes į masinį trikrepšio žaidimą.
Festivalyje vaikai žaidė, rungtyniavo estafetėje su krepšinio elementais, įveikė kliūčių ruožą, metė į  krepšį, varžėsi krepšinio aikštelėje. Svarbus ir reikšmingas akcentas, atskleidęs surengto festivalio prasmę – trispalvės kamuolių saulutės. Mes tapome viena didelė TRIKREPŠIO šeima, MES  UŽ LIETUVĄ!


Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Regina Savickienė

FUTBOLO FESTIVALIS
2022-10-04

Šiauliuose praūžė pirmasis Lietuvos futbolas, Moterys Už Futbolą ir FA „Šiauliai“ organizuotas 2010 m. gim. ir jaunesnių mergaičių futbolo festivalis! Šiame festivalyje dalyvavo ir mūsų lopšelio-darželio ugdytinės. Festivalyje dalyvavome pirmą kartą, tačiau neišdildomi įspūdžiai, puikios  mergaičių nuotaikos ir teigiamos emocijos išliks dar ilgam. Laikas praleistas su futbolo kamuoliu buvo nepakartojamas, net trumpam subjuręs oras nesugadino festivalio dalyvių šventinės nuotaikos. 

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Regina Savickienė

KELIAUJANTI DAINA
2021-08-03

NUAUSKIM ŠIRDYJE VISI PO VAIVOS JUOSTĄ
2021-04-24

Balandžio 15 d. vyko nuotolinis Respublikinis vaikų ir jaunimo vokalinių ansamblių festivalis „Nuauskim širdyje po VAIVOS JUOSTĄ“. Jį organizavo Šiaulių Gegužių progimnazija. Renginio tikslas – populiarinti chorinę  muziką, skatinti gabių mokinių meninę saviraišką

TRIKREPŠIO FESTIVALIS
2021-03-09

Šiandien vyko tradicinis respublikinis ikimokyklinių įstaigų Trikrepšio festivalis, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. „Nykštukų“ grupės vaikai su ikimokyklinio ugdymo mokytoja R. Savickiene varžėsi estafetėse, žaidė krepšinį.


ANGELO SPARNAS
2021-01-11
„Pelėdžiukų“ grupės ugdytinė Tėja Kvedaraitė ir meninio ugdymo mokytoja Valerija Berteškienė dalyvavo Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių Advento giesmių ir Kalėdinių dainų nuotoliniame festivalyje „Angelo sparnas“. Renginį organizavo  Radviliškio lopšelis-darželis „Eglutė”. Tikslas – puoselėti bei populiarinti Advento giesmių ir Kalėdinių dainų atlikimą.

TYLŲ VAKARĖLĮ SKAMBA LOPŠINĖLĖ
2019-11-28

Lapkričio 28 d. Kairiuose vyko Šiaulių regiono ikimokyklinio ir priešmokyklinių ugdymo grupių ugdytinių muzikinis festivalis „Tylų vakarėlį skamba lopšinėlė“, kuriame dalyvavo lopšelio-darželio etnografinio ansamblio „Pliauškutis“ dainininkės, vadovaujamos meninio ugdymo mokytojos Audronės Šetikienės.

DRAMOS FESTIVALIS „VAIKYSTĖS AITVARAI“
2019-11-14

2019 m. lapkričio 14 d. Šiaulių rajono ikimokyklinės įstaigos rinkosi į jau tradicija tapusį dramos festivalį „Vaikystės aitvarai“, organizuojamą Kužių lopšelio-darželio „Vyturėlis“. Kužių seniūnijos salėje visus dalyvius pasitiko ir šventę vedė Mikė Pūkuotukas ir Asiliukas Nulėpausis. Kužių lopšelio-darželio ,,Vyturėlis“ direktorė Aurelija Kasperukienė pristatė dalyvius, kurie parodė spektaklius: Kuršėnų l/d ,,Nykštukas“- ,,Trys paršiukai“, Kairių l/d ,,Spindulėlis“- ,,Išėjo tėvelis į mišką“, Meškuičių l/d – ,,Kaip princesės vardų ieškojo“, Kuršėnų l/d ,,Eglutė“-,,Neatsargus ežiukas“, Ginkūnų l/d -,,Avižėla“, Kužių l/d ,,Vyturėlis“- ,,Ropė“. Sveikinimo žodį tarė Šiaulių r. švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistė Viktorija Lipskienė, linkėdama įdomių spektaklių ir gerų emocijų.
Vaikai vaidino patys ir stebėjo draugų nuotaikingus spektakliukus. Visi artistai buvo apdovanoti padėkomis bei saldžiomis dovanėlėmis.
Kupini įspūdžių vaikučiai kartu su savo auklėtojomis iškeliavo namo žadėdami grįžti kitais metais. 

TRIKREPŠIO FESTIVALIS
2019-03-07
Kovo 7  dieną per Lietuvą praūžė ikimokyklinukų Trikrepšio festivalis, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Festivalio  koodinatorė RIUKKPA. Lopšelio- darželio bendruomenės nariai buvo skatinami ne tik išbandyti jėgas trikrepšio aikštelėje, bet ir grupėse atlikti įvairias  užduotėles. Šypsenos vaikų ir suaugusiųjų veiduose – pačių geriausių emocijų garantas.


Auklėtoja Regina Savickienė

Regioninis ikimokyklinių įstaigų festivalis „Iš dainelių iš dainų vainiką Lietuvai pinu“
2019-02-28
Vasario 28 d. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje vyko Šiaulių miesto ir regiono ikimokyklinio ugdymo įstaigų liaudies dainų festivalis „Iš dainelių iš dainų vainiką Lietuvai pinu“. Renginį organizavo Šiaulių lopšelis-darželis „Žirniukas“, Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka. Vainiką iš dainelių Lietuvai pynė net 142 vaikai iš 18 ugdymo įstaigų. 
Festivalyje dalyvavo lopšelio-darželio etnografinis ansamblis ,,Pliauškutis“ (vadovė Rasa Zelbienė).
Po festivalio mažieji dainininkai pramogavo Šiaulių miesto parke.