Mažieji olimpiečiai

Paskelbta: 2021 3 gegužės

LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS 2021
2021-05-03

 

LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS 2020
2020-02-28
Tai Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projektas, kuriame dalyvaujame. Žaidynių organizatoriai yra Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija.
Vasario 28 d. įvyko I-ojo etapo žaidynės. Renginio metu vaikai patyrė sportavimo džiaugsmą, aktyviai praleido laiką lauke. Estafečių metu buvo ugdomi įvairūs darželinukų fiziniai gebėjimai, olimpinės vertybės: draugystė, džiaugsmas sportuojant, pagarba. Vis daugiau dėmesio skiriame ne varžymuisi, o gerajai patirčiai, judėjimo įpročiui formuoti.

Projekto koordinatorė auklėtoja Regina Savickienė

 

„LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS 2019“ II ETAPAS
2019-03-22
Lietuvos mažųjų žaidynių pagrindas – skirtingų estafečių varžybos, kurios yra organizuojamos trimis etapais. Pirmuose dviejuose etapuose darželių komandos varžosi dėl patekimo į finalinį festivalį, kuriame visi tampa nugalėtojais, siekiant, kad kuo daugiau vaikų patirtų džiaugsmą sportuodami.
Kovo 22 d. šešių ikimokyklinukų komanda dalyvavo „Lietuvos mažųjų žaidynių 2019
“ II etapo varžybose, kurios vyko Kuršėnų sporto mokykloje. Darželinukai apdovanoti diplomais, marškinėliais, knyga ir sveikuoliškais prizais.


„LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS – 2019“
2019-02-26
Vasario 26 d. lopšelyje – darželyje vyko respublikinio projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės – 2019“ I etapas. Šio projekto organizatoriai –  Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija. Vaikai dalyvavo specialiose, draugyste ir kilniu elgesiu paremtose estafetėse, kurių metu susipažino su sportine veikla ir olimpinėmis vertybėmis, mokėsi bendradarbiauti, ugdėsi  pozityvų požiūrį į sveiką gyvenseną.
   
 
Auklėtoja Regina Savickienė